Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM06:05
Kolumba06:08
Warneńska06:10
Belgradzka06:11
Piekarnicza06:13
Siedlce06:17
Skrajna06:18
Zakopiańska06:19
Ciasna06:20
Paska06:21
Powstańców Warszawskich06:23
Hucisko06:26
Dworzec Główny06:28
Plac Solidarności
 
06:31
0 min.
 
Stocznia SKM06:332 min.
 
Stocznia Północna06:354 min.
 
Twarda06:365 min.
 
Węzeł Kliniczna06:376 min.
 
Swojska06:387 min.
 
Żaglowa - AmberExpo06:409 min.
 
Mostostal06:4110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk06:4211 min.
 
Śnieżna06:4413 min.
 
Marynarki Polskiej06:4615 min.
 
Plac Wolności06:4716 min.
 
Nowy Port Zajezdnia06:4817 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy