Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM06:35
Kolumba06:38
Warneńska06:40
Belgradzka06:41
Piekarnicza06:43
Siedlce06:47
Skrajna06:48
Zakopiańska06:49
Ciasna06:50
Paska06:51
Powstańców Warszawskich06:53
Hucisko06:56
Dworzec Główny06:58
Plac Solidarności
 
07:01
0 min.
 
Stocznia SKM07:032 min.
 
Stocznia Północna07:054 min.
 
Twarda07:065 min.
 
Węzeł Kliniczna07:076 min.
 
Swojska07:087 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:109 min.
 
Mostostal07:1110 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:1211 min.
 
Śnieżna07:1413 min.
 
Marynarki Polskiej07:1615 min.
 
Plac Wolności07:1716 min.
 
Władysława IV07:1918 min.
 
Nowy Port Góreckiego07:2019 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy