Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM14:16
Kolumba14:19
Warneńska14:21
Belgradzka14:22
Piekarnicza14:24
Siedlce14:28
Skrajna14:29
Zakopiańska14:30
Ciasna14:31
Paska14:32
Powstańców Warszawskich14:34
Hucisko14:37
Dworzec Główny14:39
Plac Solidarności14:42
Stocznia SKM14:44
Stocznia Północna14:46
Twarda
 
14:47
0 min.
 
Węzeł Kliniczna14:481 min.
 
Swojska14:492 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:514 min.
 
Mostostal14:525 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:536 min.
 
Śnieżna14:558 min.
 
Marynarki Polskiej14:5710 min.
 
Plac Wolności14:5811 min.
 
Władysława IV15:0013 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:0114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy