Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM21:12
Kolumba21:15
Warneńska21:17
Belgradzka21:18
Piekarnicza21:20
Siedlce21:24
Skrajna21:25
Zakopiańska21:26
Ciasna21:27
Paska21:28
Powstańców Warszawskich21:30
Hucisko21:33
Dworzec Główny21:35
Plac Solidarności21:38
Stocznia SKM21:40
Stocznia Północna21:42
Twarda
 
21:43
0 min.
 
Węzeł Kliniczna21:441 min.
 
Swojska21:452 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:474 min.
 
Mostostal21:485 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:496 min.
 
Śnieżna21:518 min.
 
Marynarki Polskiej21:5310 min.
 
Plac Wolności21:5411 min.
 
Władysława IV21:5613 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:5714 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy