Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM07:55
Kolumba07:58
Warneńska08:00
Belgradzka08:01
Piekarnicza08:03
Siedlce08:07
Skrajna08:08
Zakopiańska
 
08:09
0 min.
 
Ciasna08:101 min.
 
Paska08:112 min.
 
Powstańców Warszawskich08:134 min.
 
Hucisko08:167 min.
 
Dworzec Główny08:189 min.
 
Plac Solidarności08:2112 min.
 
Stocznia SKM08:2314 min.
 
Stocznia Północna08:2516 min.
 
Twarda08:2617 min.
 
Węzeł Kliniczna08:2718 min.
 
Swojska08:2819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:3021 min.
 
Mostostal08:3122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:3223 min.
 
Śnieżna08:3425 min.
 
Marynarki Polskiej08:3627 min.
 
Plac Wolności08:3728 min.
 
Władysława IV08:3930 min.
 
Nowy Port Góreckiego08:4031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy