Rozkład jazdy na: So., 14.12.2019
Brętowo PKM14:55
Kolumba14:58
Warneńska15:00
Belgradzka15:01
Piekarnicza15:03
Siedlce15:07
Skrajna15:08
Zakopiańska
 
15:09
0 min.
 
Ciasna15:101 min.
 
Paska15:112 min.
 
Powstańców Warszawskich15:134 min.
 
Hucisko15:167 min.
 
Dworzec Główny15:189 min.
 
Plac Solidarności15:2112 min.
 
Stocznia SKM15:2314 min.
 
Stocznia Północna15:2516 min.
 
Twarda15:2617 min.
 
Węzeł Kliniczna15:2718 min.
 
Swojska15:2819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:3021 min.
 
Mostostal15:3122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:3223 min.
 
Śnieżna15:3425 min.
 
Marynarki Polskiej15:3627 min.
 
Plac Wolności15:3728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:3829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy