{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM16:15
Kolumba16:18
Warneńska16:20
Belgradzka16:21
Piekarnicza16:23
Siedlce16:27
Skrajna16:28
Zakopiańska
 
16:29
0 min.
 
Ciasna16:301 min.
 
Paska16:312 min.
 
Powstańców Warszawskich16:334 min.
 
Hucisko16:367 min.
 
Dworzec Główny16:389 min.
 
Plac Solidarności16:4112 min.
 
Stocznia SKM16:4314 min.
 
Stocznia Północna16:4516 min.
 
Twarda16:4617 min.
 
Węzeł Kliniczna16:4718 min.
 
Swojska16:4819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:5021 min.
 
Mostostal16:5122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:5223 min.
 
Śnieżna16:5425 min.
 
Marynarki Polskiej16:5627 min.
 
Plac Wolności16:5728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy