Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Brętowo PKM16:55
Kolumba16:58
Warneńska17:00
Belgradzka17:01
Piekarnicza17:03
Siedlce17:07
Skrajna17:08
Zakopiańska
 
17:09
0 min.
 
Ciasna17:101 min.
 
Paska17:112 min.
 
Powstańców Warszawskich17:134 min.
 
Hucisko17:167 min.
 
Dworzec Główny17:189 min.
 
Plac Solidarności17:2112 min.
 
Stocznia SKM17:2314 min.
 
Stocznia Północna17:2516 min.
 
Twarda17:2617 min.
 
Węzeł Kliniczna17:2718 min.
 
Swojska17:2819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:3021 min.
 
Mostostal17:3122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:3223 min.
 
Śnieżna17:3425 min.
 
Marynarki Polskiej17:3627 min.
 
Plac Wolności17:3728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:3829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy