Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Brętowo PKM22:35
Kolumba22:38
Warneńska22:40
Belgradzka22:41
Piekarnicza22:43
Siedlce22:47
Skrajna22:48
Zakopiańska
 
22:49
0 min.
 
Ciasna22:501 min.
 
Paska22:512 min.
 
Powstańców Warszawskich22:534 min.
 
Hucisko22:567 min.
 
Dworzec Główny22:589 min.
 
Plac Solidarności23:0112 min.
 
Stocznia SKM23:0213 min.
 
Stocznia Północna23:0415 min.
 
Twarda23:0516 min.
 
Węzeł Kliniczna23:0617 min.
 
Swojska23:0718 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:0819 min.
 
Mostostal23:0920 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:1021 min.
 
Śnieżna23:1223 min.
 
Marynarki Polskiej23:1425 min.
 
Plac Wolności23:1526 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:1627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy