Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM10:05
Kolumba10:08
Warneńska10:10
Belgradzka10:11
Piekarnicza10:13
Siedlce10:17
Skrajna10:18
Zakopiańska
 
10:19
0 min.
 
Ciasna10:201 min.
 
Paska10:212 min.
 
Powstańców Warszawskich10:234 min.
 
Hucisko10:267 min.
 
Dworzec Główny10:289 min.
 
Plac Solidarności10:3112 min.
 
Stocznia SKM10:3314 min.
 
Stocznia Północna10:3516 min.
 
Twarda10:3617 min.
 
Węzeł Kliniczna10:3718 min.
 
Swojska10:3819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:4021 min.
 
Mostostal10:4122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:4223 min.
 
Śnieżna10:4425 min.
 
Marynarki Polskiej10:4627 min.
 
Plac Wolności10:4728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:4829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy