Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM11:05
Kolumba11:08
Warneńska11:10
Belgradzka11:11
Piekarnicza11:13
Siedlce11:17
Skrajna11:18
Zakopiańska
 
11:19
0 min.
 
Ciasna11:201 min.
 
Paska11:212 min.
 
Powstańców Warszawskich11:234 min.
 
Hucisko11:267 min.
 
Dworzec Główny11:289 min.
 
Plac Solidarności11:3112 min.
 
Stocznia SKM11:3314 min.
 
Stocznia Północna11:3516 min.
 
Twarda11:3617 min.
 
Węzeł Kliniczna11:3718 min.
 
Swojska11:3819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:4021 min.
 
Mostostal11:4122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:4223 min.
 
Śnieżna11:4425 min.
 
Marynarki Polskiej11:4627 min.
 
Plac Wolności11:4728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:4829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy