Rozkład jazdy na: Pt., 6.12.2019
Brętowo PKM11:55
Kolumba11:58
Warneńska12:00
Belgradzka12:01
Piekarnicza12:03
Siedlce12:07
Skrajna12:08
Zakopiańska
 
12:09
0 min.
 
Ciasna12:101 min.
 
Paska12:112 min.
 
Powstańców Warszawskich12:134 min.
 
Hucisko12:167 min.
 
Dworzec Główny12:189 min.
 
Plac Solidarności12:2112 min.
 
Stocznia SKM12:2314 min.
 
Stocznia Północna12:2516 min.
 
Twarda12:2617 min.
 
Węzeł Kliniczna12:2718 min.
 
Swojska12:2819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:3021 min.
 
Mostostal12:3122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:3223 min.
 
Śnieżna12:3425 min.
 
Marynarki Polskiej12:3627 min.
 
Plac Wolności12:3728 min.
 
Władysława IV12:3930 min.
 
Nowy Port Góreckiego12:4031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy