Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Brętowo PKM12:35
Kolumba12:38
Warneńska12:40
Belgradzka12:41
Piekarnicza12:43
Siedlce12:47
Skrajna12:48
Zakopiańska
 
12:49
0 min.
 
Ciasna12:501 min.
 
Paska12:512 min.
 
Powstańców Warszawskich12:534 min.
 
Hucisko12:567 min.
 
Dworzec Główny12:589 min.
 
Plac Solidarności13:0112 min.
 
Stocznia SKM13:0314 min.
 
Stocznia Północna13:0516 min.
 
Twarda13:0617 min.
 
Węzeł Kliniczna13:0718 min.
 
Swojska13:0819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:1021 min.
 
Mostostal13:1122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:1223 min.
 
Śnieżna13:1425 min.
 
Marynarki Polskiej13:1627 min.
 
Plac Wolności13:1728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:1829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy