Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM14:15
Kolumba14:18
Warneńska14:20
Belgradzka14:21
Piekarnicza14:23
Siedlce14:27
Skrajna14:28
Zakopiańska
 
14:29
0 min.
 
Ciasna14:301 min.
 
Paska14:312 min.
 
Powstańców Warszawskich14:334 min.
 
Hucisko14:367 min.
 
Dworzec Główny14:389 min.
 
Plac Solidarności14:4112 min.
 
Stocznia SKM14:4314 min.
 
Stocznia Północna14:4516 min.
 
Twarda14:4617 min.
 
Węzeł Kliniczna14:4718 min.
 
Swojska14:4819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:5021 min.
 
Mostostal14:5122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:5223 min.
 
Śnieżna14:5425 min.
 
Marynarki Polskiej14:5627 min.
 
Plac Wolności14:5728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:5829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy