Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM19:15
Kolumba19:18
Warneńska19:20
Belgradzka19:21
Piekarnicza19:23
Siedlce19:27
Skrajna19:28
Zakopiańska
 
19:29
0 min.
 
Ciasna19:301 min.
 
Paska19:312 min.
 
Powstańców Warszawskich19:334 min.
 
Hucisko19:367 min.
 
Dworzec Główny19:389 min.
 
Plac Solidarności19:4112 min.
 
Stocznia SKM19:4314 min.
 
Stocznia Północna19:4516 min.
 
Twarda19:4617 min.
 
Węzeł Kliniczna19:4718 min.
 
Swojska19:4819 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:5021 min.
 
Mostostal19:5122 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:5223 min.
 
Śnieżna19:5425 min.
 
Marynarki Polskiej19:5627 min.
 
Plac Wolności19:5728 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:5829 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy