{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM22:12
Kolumba22:15
Warneńska22:17
Belgradzka22:18
Piekarnicza22:20
Siedlce22:24
Skrajna22:25
Zakopiańska
 
22:26
0 min.
 
Ciasna22:271 min.
 
Paska22:282 min.
 
Powstańców Warszawskich22:304 min.
 
Hucisko22:337 min.
 
Dworzec Główny22:359 min.
 
Plac Solidarności22:3812 min.
 
Stocznia SKM22:4014 min.
 
Stocznia Północna22:4216 min.
 
Twarda22:4317 min.
 
Węzeł Kliniczna22:4418 min.
 
Swojska22:4519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:4620 min.
 
Mostostal22:4721 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:4822 min.
 
Śnieżna22:5024 min.
 
Marynarki Polskiej22:5226 min.
 
Plac Wolności22:5327 min.
 
Nowy Port Zajezdnia22:5428 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy