Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM23:31
Kolumba23:34
Warneńska23:36
Belgradzka23:37
Piekarnicza23:39
Siedlce23:43
Skrajna23:44
Zakopiańska
 
23:45
0 min.
 
Ciasna23:461 min.
 
Paska23:472 min.
 
Powstańców Warszawskich23:494 min.
 
Hucisko23:527 min.
 
Dworzec Główny23:549 min.
 
Plac Solidarności23:5712 min.
 
Stocznia SKM23:5813 min.
 
So.,25.01
Nd.,26.01
Stocznia Północna00:0015 min.
 
Twarda00:0116 min.
 
Węzeł Kliniczna00:0217 min.
 
Swojska00:0318 min.
 
Żaglowa - AmberExpo00:0419 min.
 
Mostostal00:0520 min.
 
Stadion Energa Gdańsk00:0621 min.
 
Śnieżna00:0823 min.
 
Marynarki Polskiej00:1025 min.
 
Plac Wolności00:1126 min.
 
Nowy Port Zajezdnia00:1227 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy