Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Brętowo PKM09:22
Kolumba09:25
Warneńska09:27
Belgradzka09:28
Piekarnicza09:30
Siedlce09:34
Skrajna09:35
Zakopiańska
 
09:36
0 min.
 
Ciasna09:371 min.
 
Paska09:382 min.
 
Powstańców Warszawskich09:404 min.
 
Hucisko09:437 min.
 
Dworzec Główny09:459 min.
 
Plac Solidarności09:4812 min.
 
Stocznia SKM09:5014 min.
 
Stocznia Północna09:5216 min.
 
Twarda09:5317 min.
 
Węzeł Kliniczna09:5418 min.
 
Swojska09:5519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:5721 min.
 
Mostostal09:5822 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:5923 min.
 
Śnieżna10:0125 min.
 
Marynarki Polskiej10:0327 min.
 
Plac Wolności10:0428 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:0529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy