Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM11:32
Kolumba11:35
Warneńska11:37
Belgradzka11:38
Piekarnicza11:40
Siedlce11:44
Skrajna11:45
Zakopiańska
 
11:46
0 min.
 
Ciasna11:471 min.
 
Paska11:482 min.
 
Powstańców Warszawskich11:504 min.
 
Hucisko11:537 min.
 
Dworzec Główny11:559 min.
 
Plac Solidarności11:5812 min.
 
Stocznia SKM12:0014 min.
 
Stocznia Północna12:0216 min.
 
Twarda12:0317 min.
 
Węzeł Kliniczna12:0418 min.
 
Swojska12:0519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:0721 min.
 
Mostostal12:0822 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:0923 min.
 
Śnieżna12:1125 min.
 
Marynarki Polskiej12:1327 min.
 
Plac Wolności12:1428 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy