Rozkład jazdy na: Śr., 22.01.2020
Brętowo PKM12:52
Kolumba12:55
Warneńska12:57
Belgradzka12:58
Piekarnicza13:00
Siedlce13:04
Skrajna13:05
Zakopiańska
 
13:06
0 min.
 
Ciasna13:071 min.
 
Paska13:082 min.
 
Powstańców Warszawskich13:104 min.
 
Hucisko13:137 min.
 
Dworzec Główny13:159 min.
 
Plac Solidarności13:1812 min.
 
Stocznia SKM13:2014 min.
 
Stocznia Północna13:2216 min.
 
Twarda13:2317 min.
 
Węzeł Kliniczna13:2418 min.
 
Swojska13:2519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:2721 min.
 
Mostostal13:2822 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:2923 min.
 
Śnieżna13:3125 min.
 
Marynarki Polskiej13:3327 min.
 
Plac Wolności13:3428 min.
 
Władysława IV13:3630 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:3731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy