Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM13:12
Kolumba13:15
Warneńska13:17
Belgradzka13:18
Piekarnicza13:20
Siedlce13:24
Skrajna13:25
Zakopiańska
 
13:26
0 min.
 
Ciasna13:271 min.
 
Paska13:282 min.
 
Powstańców Warszawskich13:304 min.
 
Hucisko13:337 min.
 
Dworzec Główny13:359 min.
 
Plac Solidarności13:3812 min.
 
Stocznia SKM13:4014 min.
 
Stocznia Północna13:4216 min.
 
Twarda13:4317 min.
 
Węzeł Kliniczna13:4418 min.
 
Swojska13:4519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:4721 min.
 
Mostostal13:4822 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:4923 min.
 
Śnieżna13:5125 min.
 
Marynarki Polskiej13:5327 min.
 
Plac Wolności13:5428 min.
 
Władysława IV13:5630 min.
 
Nowy Port Góreckiego13:5731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy