Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM13:22
Kolumba13:25
Warneńska13:27
Belgradzka13:28
Piekarnicza13:30
Siedlce13:34
Skrajna13:35
Zakopiańska
 
13:36
0 min.
 
Ciasna13:371 min.
 
Paska13:382 min.
 
Powstańców Warszawskich13:404 min.
 
Hucisko13:437 min.
 
Dworzec Główny13:459 min.
 
Plac Solidarności13:4812 min.
 
Stocznia SKM13:5014 min.
 
Stocznia Północna13:5216 min.
 
Twarda13:5317 min.
 
Węzeł Kliniczna13:5418 min.
 
Swojska13:5519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:5721 min.
 
Mostostal13:5822 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:5923 min.
 
Śnieżna14:0125 min.
 
Marynarki Polskiej14:0327 min.
 
Plac Wolności14:0428 min.
 
Władysława IV14:0630 min.
 
Nowy Port Góreckiego14:0731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy