Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM13:42
Kolumba13:45
Warneńska13:47
Belgradzka13:48
Piekarnicza13:50
Siedlce13:54
Skrajna13:55
Zakopiańska
 
13:56
0 min.
 
Ciasna13:571 min.
 
Paska13:582 min.
 
Powstańców Warszawskich14:004 min.
 
Hucisko14:037 min.
 
Dworzec Główny14:059 min.
 
Plac Solidarności14:0812 min.
 
Stocznia SKM14:1014 min.
 
Stocznia Północna14:1216 min.
 
Twarda14:1317 min.
 
Węzeł Kliniczna14:1418 min.
 
Swojska14:1519 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:1721 min.
 
Mostostal14:1822 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:1923 min.
 
Śnieżna14:2125 min.
 
Marynarki Polskiej14:2327 min.
 
Plac Wolności14:2428 min.
 
Władysława IV14:2630 min.
 
Nowy Port Góreckiego14:2731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy