Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM14:06
Kolumba14:09
Warneńska14:11
Belgradzka14:12
Piekarnicza14:14
Siedlce14:18
Skrajna14:19
Zakopiańska
 
14:20
0 min.
 
Ciasna14:211 min.
 
Paska14:222 min.
 
Powstańców Warszawskich14:244 min.
 
Hucisko14:277 min.
 
Dworzec Główny14:299 min.
 
Plac Solidarności14:3212 min.
 
Stocznia SKM14:3414 min.
 
Stocznia Północna14:3616 min.
 
Twarda14:3717 min.
 
Węzeł Kliniczna14:3818 min.
 
Swojska14:3919 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:4121 min.
 
Mostostal14:4222 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:4323 min.
 
Śnieżna14:4525 min.
 
Marynarki Polskiej14:4727 min.
 
Plac Wolności14:4828 min.
 
Władysława IV14:5030 min.
 
Nowy Port Góreckiego14:5131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy