Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM15:06
Kolumba15:09
Warneńska15:11
Belgradzka15:12
Piekarnicza15:14
Siedlce15:18
Skrajna15:19
Zakopiańska
 
15:20
0 min.
 
Ciasna15:211 min.
 
Paska15:222 min.
 
Powstańców Warszawskich15:244 min.
 
Hucisko15:277 min.
 
Dworzec Główny15:299 min.
 
Plac Solidarności15:3212 min.
 
Stocznia SKM15:3414 min.
 
Stocznia Północna15:3616 min.
 
Twarda15:3717 min.
 
Węzeł Kliniczna15:3818 min.
 
Swojska15:3919 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:4121 min.
 
Mostostal15:4222 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:4323 min.
 
Śnieżna15:4525 min.
 
Marynarki Polskiej15:4727 min.
 
Plac Wolności15:4828 min.
 
Władysława IV15:5030 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:5131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy