Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Brętowo PKM15:16
Kolumba15:19
Warneńska15:21
Belgradzka15:22
Piekarnicza15:24
Siedlce15:28
Skrajna15:29
Zakopiańska
 
15:30
0 min.
 
Ciasna15:311 min.
 
Paska15:322 min.
 
Powstańców Warszawskich15:344 min.
 
Hucisko15:377 min.
 
Dworzec Główny15:399 min.
 
Plac Solidarności15:4212 min.
 
Stocznia SKM15:4414 min.
 
Stocznia Północna15:4616 min.
 
Twarda15:4717 min.
 
Węzeł Kliniczna15:4818 min.
 
Swojska15:4919 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:5121 min.
 
Mostostal15:5222 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:5323 min.
 
Śnieżna15:5525 min.
 
Marynarki Polskiej15:5727 min.
 
Plac Wolności15:5828 min.
 
Władysława IV16:0030 min.
 
Nowy Port Góreckiego16:0131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy