Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Brętowo PKM16:16
Kolumba16:19
Warneńska16:21
Belgradzka16:22
Piekarnicza16:24
Siedlce16:28
Skrajna16:29
Zakopiańska
 
16:30
0 min.
 
Ciasna16:311 min.
 
Paska16:322 min.
 
Powstańców Warszawskich16:344 min.
 
Hucisko16:377 min.
 
Dworzec Główny16:399 min.
 
Plac Solidarności16:4212 min.
 
Stocznia SKM16:4414 min.
 
Stocznia Północna16:4616 min.
 
Twarda16:4717 min.
 
Węzeł Kliniczna16:4818 min.
 
Swojska16:4919 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:5121 min.
 
Mostostal16:5222 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:5323 min.
 
Śnieżna16:5525 min.
 
Marynarki Polskiej16:5727 min.
 
Plac Wolności16:5828 min.
 
Nowy Port Zajezdnia16:5929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy