Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM16:46
Kolumba16:49
Warneńska16:51
Belgradzka16:52
Piekarnicza16:54
Siedlce16:58
Skrajna16:59
Zakopiańska
 
17:00
0 min.
 
Ciasna17:011 min.
 
Paska17:022 min.
 
Powstańców Warszawskich17:044 min.
 
Hucisko17:077 min.
 
Dworzec Główny17:099 min.
 
Plac Solidarności17:1212 min.
 
Stocznia SKM17:1414 min.
 
Stocznia Północna17:1616 min.
 
Twarda17:1717 min.
 
Węzeł Kliniczna17:1818 min.
 
Swojska17:1919 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:2121 min.
 
Mostostal17:2222 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:2323 min.
 
Śnieżna17:2525 min.
 
Marynarki Polskiej17:2727 min.
 
Plac Wolności17:2828 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:2929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy