{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM17:23
Kolumba17:26
Warneńska17:28
Belgradzka17:29
Piekarnicza17:31
Siedlce17:35
Skrajna17:36
Zakopiańska
 
17:37
0 min.
 
Ciasna17:381 min.
 
Paska17:392 min.
 
Powstańców Warszawskich17:414 min.
 
Hucisko17:447 min.
 
Dworzec Główny17:469 min.
 
Plac Solidarności17:4912 min.
 
Stocznia SKM17:5114 min.
 
Stocznia Północna17:5316 min.
 
Twarda17:5417 min.
 
Węzeł Kliniczna17:5518 min.
 
Swojska17:5619 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:5821 min.
 
Mostostal17:5922 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:0023 min.
 
Śnieżna18:0225 min.
 
Marynarki Polskiej18:0427 min.
 
Plac Wolności18:0528 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:0629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy