Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM19:53
Kolumba19:56
Warneńska19:58
Belgradzka19:59
Piekarnicza20:01
Siedlce20:05
Skrajna20:06
Zakopiańska
 
20:07
0 min.
 
Ciasna20:081 min.
 
Paska20:092 min.
 
Powstańców Warszawskich20:114 min.
 
Hucisko20:147 min.
 
Dworzec Główny20:169 min.
 
Plac Solidarności20:1912 min.
 
Stocznia SKM20:2114 min.
 
Stocznia Północna20:2316 min.
 
Twarda20:2417 min.
 
Węzeł Kliniczna20:2518 min.
 
Swojska20:2619 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:2821 min.
 
Mostostal20:2922 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:3023 min.
 
Śnieżna20:3225 min.
 
Marynarki Polskiej20:3427 min.
 
Plac Wolności20:3528 min.
 
Władysława IV20:3730 min.
 
Nowy Port Góreckiego20:3831 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy