Rozkład jazdy na: Pt., 24.01.2020
Brętowo PKM23:12
Kolumba23:15
Warneńska23:17
Belgradzka23:18
Piekarnicza23:20
Siedlce23:24
Skrajna23:25
Zakopiańska
 
23:26
0 min.
 
Ciasna23:271 min.
 
Paska23:282 min.
 
Powstańców Warszawskich23:304 min.
 
Hucisko23:337 min.
 
Dworzec Główny23:359 min.
 
Plac Solidarności23:3812 min.
 
Stocznia SKM23:3913 min.
 
Stocznia Północna23:4115 min.
 
Twarda23:4216 min.
 
Węzeł Kliniczna23:4317 min.
 
Swojska23:4418 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:4519 min.
 
Mostostal23:4620 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:4721 min.
 
Śnieżna23:4923 min.
 
Marynarki Polskiej23:5125 min.
 
Plac Wolności23:5226 min.
 
Nowy Port Zajezdnia23:5327 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy