Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Brętowo PKM07:35
Kolumba07:38
Warneńska07:40
Belgradzka07:41
Piekarnicza07:43
Siedlce07:47
Skrajna07:48
Zakopiańska07:49
Ciasna
 
07:50
0 min.
 
Paska07:511 min.
 
Powstańców Warszawskich07:533 min.
 
Hucisko07:566 min.
 
Dworzec Główny07:588 min.
 
Plac Solidarności08:0111 min.
 
Stocznia SKM08:0313 min.
 
Stocznia Północna08:0515 min.
 
Twarda08:0616 min.
 
Węzeł Kliniczna08:0717 min.
 
Swojska08:0818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:1020 min.
 
Mostostal08:1121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:1222 min.
 
Śnieżna08:1424 min.
 
Marynarki Polskiej08:1626 min.
 
Plac Wolności08:1727 min.
 
Władysława IV08:1929 min.
 
Nowy Port Góreckiego08:2030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy