Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM07:06
Kolumba07:09
Warneńska07:11
Belgradzka07:12
Piekarnicza07:14
Siedlce07:18
Skrajna07:19
Zakopiańska07:20
Ciasna
 
07:21
0 min.
 
Paska07:221 min.
 
Powstańców Warszawskich07:243 min.
 
Hucisko07:276 min.
 
Dworzec Główny07:298 min.
 
Plac Solidarności07:3211 min.
 
Stocznia SKM07:3413 min.
 
Stocznia Północna07:3615 min.
 
Twarda07:3716 min.
 
Węzeł Kliniczna07:3817 min.
 
Swojska07:3918 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:4120 min.
 
Mostostal07:4221 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:4322 min.
 
Śnieżna07:4524 min.
 
Marynarki Polskiej07:4726 min.
 
Plac Wolności07:4827 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:4928 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy