Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM13:15
Kolumba13:18
Warneńska13:20
Belgradzka13:21
Piekarnicza13:23
Siedlce13:27
Skrajna13:28
Zakopiańska13:29
Ciasna
 
13:30
0 min.
 
Paska13:311 min.
 
Powstańców Warszawskich13:333 min.
 
Hucisko13:366 min.
 
Dworzec Główny13:388 min.
 
Plac Solidarności13:4111 min.
 
Stocznia SKM13:4313 min.
 
Stocznia Północna13:4515 min.
 
Twarda13:4616 min.
 
Węzeł Kliniczna13:4717 min.
 
Swojska13:4818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:5020 min.
 
Mostostal13:5121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:5222 min.
 
Śnieżna13:5424 min.
 
Marynarki Polskiej13:5626 min.
 
Plac Wolności13:5727 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:5828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy