Rozkład jazdy na: Wt., 21.01.2020
Brętowo PKM14:35
Kolumba14:38
Warneńska14:40
Belgradzka14:41
Piekarnicza14:43
Siedlce14:47
Skrajna14:48
Zakopiańska14:49
Ciasna
 
14:50
0 min.
 
Paska14:511 min.
 
Powstańców Warszawskich14:533 min.
 
Hucisko14:566 min.
 
Dworzec Główny14:588 min.
 
Plac Solidarności15:0111 min.
 
Stocznia SKM15:0313 min.
 
Stocznia Północna15:0515 min.
 
Twarda15:0616 min.
 
Węzeł Kliniczna15:0717 min.
 
Swojska15:0818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:1020 min.
 
Mostostal15:1121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:1222 min.
 
Śnieżna15:1424 min.
 
Marynarki Polskiej15:1626 min.
 
Plac Wolności15:1727 min.
 
Nowy Port Zajezdnia15:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy