Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Brętowo PKM17:35
Kolumba17:38
Warneńska17:40
Belgradzka17:41
Piekarnicza17:43
Siedlce17:47
Skrajna17:48
Zakopiańska17:49
Ciasna
 
17:50
0 min.
 
Paska17:511 min.
 
Powstańców Warszawskich17:533 min.
 
Hucisko17:566 min.
 
Dworzec Główny17:588 min.
 
Plac Solidarności18:0111 min.
 
Stocznia SKM18:0313 min.
 
Stocznia Północna18:0515 min.
 
Twarda18:0616 min.
 
Węzeł Kliniczna18:0717 min.
 
Swojska18:0818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:1020 min.
 
Mostostal18:1121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:1222 min.
 
Śnieżna18:1424 min.
 
Marynarki Polskiej18:1626 min.
 
Plac Wolności18:1727 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy