Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM09:05
Kolumba09:08
Warneńska09:10
Belgradzka09:11
Piekarnicza09:13
Siedlce09:17
Skrajna09:18
Zakopiańska09:19
Ciasna
 
09:20
0 min.
 
Paska09:211 min.
 
Powstańców Warszawskich09:233 min.
 
Hucisko09:266 min.
 
Dworzec Główny09:288 min.
 
Plac Solidarności09:3111 min.
 
Stocznia SKM09:3313 min.
 
Stocznia Północna09:3515 min.
 
Twarda09:3616 min.
 
Węzeł Kliniczna09:3717 min.
 
Swojska09:3818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:4020 min.
 
Mostostal09:4121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:4222 min.
 
Śnieżna09:4424 min.
 
Marynarki Polskiej09:4626 min.
 
Plac Wolności09:4727 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:4828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy