Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM13:35
Kolumba13:38
Warneńska13:40
Belgradzka13:41
Piekarnicza13:43
Siedlce13:47
Skrajna13:48
Zakopiańska13:49
Ciasna
 
13:50
0 min.
 
Paska13:511 min.
 
Powstańców Warszawskich13:533 min.
 
Hucisko13:566 min.
 
Dworzec Główny13:588 min.
 
Plac Solidarności14:0111 min.
 
Stocznia SKM14:0313 min.
 
Stocznia Północna14:0515 min.
 
Twarda14:0616 min.
 
Węzeł Kliniczna14:0717 min.
 
Swojska14:0818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:1020 min.
 
Mostostal14:1121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:1222 min.
 
Śnieżna14:1424 min.
 
Marynarki Polskiej14:1626 min.
 
Plac Wolności14:1727 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:1828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy