{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM19:55
Kolumba19:58
Warneńska20:00
Belgradzka20:01
Piekarnicza20:03
Siedlce20:07
Skrajna20:08
Zakopiańska20:09
Ciasna
 
20:10
0 min.
 
Paska20:111 min.
 
Powstańców Warszawskich20:133 min.
 
Hucisko20:166 min.
 
Dworzec Główny20:188 min.
 
Plac Solidarności20:2111 min.
 
Stocznia SKM20:2313 min.
 
Stocznia Północna20:2515 min.
 
Twarda20:2616 min.
 
Węzeł Kliniczna20:2717 min.
 
Swojska20:2818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:3020 min.
 
Mostostal20:3121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:3222 min.
 
Śnieżna20:3424 min.
 
Marynarki Polskiej20:3626 min.
 
Plac Wolności20:3727 min.
 
Nowy Port Zajezdnia20:3828 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy