Rozkład jazdy na: Wt., 28.01.2020
Brętowo PKM20:35
Kolumba20:38
Warneńska20:40
Belgradzka20:41
Piekarnicza20:43
Siedlce20:47
Skrajna20:48
Zakopiańska20:49
Ciasna
 
20:50
0 min.
 
Paska20:511 min.
 
Powstańców Warszawskich20:533 min.
 
Hucisko20:566 min.
 
Dworzec Główny20:588 min.
 
Plac Solidarności21:0111 min.
 
Stocznia SKM21:0313 min.
 
Stocznia Północna21:0515 min.
 
Twarda21:0616 min.
 
Węzeł Kliniczna21:0717 min.
 
Swojska21:0818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:1020 min.
 
Mostostal21:1121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:1222 min.
 
Śnieżna21:1424 min.
 
Marynarki Polskiej21:1626 min.
 
Plac Wolności21:1727 min.
 
Władysława IV21:1929 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:2030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy