{ {
Rozkład jazdy na: Śr., 29.01.2020
Brętowo PKM21:12
Kolumba21:15
Warneńska21:17
Belgradzka21:18
Piekarnicza21:20
Siedlce21:24
Skrajna21:25
Zakopiańska21:26
Ciasna
 
21:27
0 min.
 
Paska21:281 min.
 
Powstańców Warszawskich21:303 min.
 
Hucisko21:336 min.
 
Dworzec Główny21:358 min.
 
Plac Solidarności21:3811 min.
 
Stocznia SKM21:4013 min.
 
Stocznia Północna21:4215 min.
 
Twarda21:4316 min.
 
Węzeł Kliniczna21:4417 min.
 
Swojska21:4518 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:4720 min.
 
Mostostal21:4821 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:4922 min.
 
Śnieżna21:5124 min.
 
Marynarki Polskiej21:5326 min.
 
Plac Wolności21:5427 min.
 
Władysława IV21:5629 min.
 
Nowy Port Góreckiego21:5730 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy