Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM21:56
Kolumba21:59
Warneńska22:01
Belgradzka22:02
Piekarnicza22:04
Siedlce22:08
Skrajna22:09
Zakopiańska22:10
Ciasna
 
22:11
0 min.
 
Paska22:121 min.
 
Powstańców Warszawskich22:143 min.
 
Hucisko22:176 min.
 
Dworzec Główny22:198 min.
 
Plac Solidarności22:2211 min.
 
Stocznia SKM22:2413 min.
 
Stocznia Północna22:2615 min.
 
Twarda22:2716 min.
 
Węzeł Kliniczna22:2817 min.
 
Swojska22:2918 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:3120 min.
 
Mostostal22:3221 min.
 
Stadion Energa Gdańsk22:3322 min.
 
Śnieżna22:3524 min.
 
Marynarki Polskiej22:3726 min.
 
Plac Wolności22:3827 min.
 
Władysława IV22:4029 min.
 
Nowy Port Góreckiego22:4130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy