Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Brętowo PKM11:22
Kolumba11:25
Warneńska11:27
Belgradzka11:28
Piekarnicza11:30
Siedlce11:34
Skrajna11:35
Zakopiańska11:36
Ciasna
 
11:37
0 min.
 
Paska11:381 min.
 
Powstańców Warszawskich11:403 min.
 
Hucisko11:436 min.
 
Dworzec Główny11:458 min.
 
Plac Solidarności11:4811 min.
 
Stocznia SKM11:5013 min.
 
Stocznia Północna11:5215 min.
 
Twarda11:5316 min.
 
Węzeł Kliniczna11:5417 min.
 
Swojska11:5518 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:5720 min.
 
Mostostal11:5821 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:5922 min.
 
Śnieżna12:0124 min.
 
Marynarki Polskiej12:0326 min.
 
Plac Wolności12:0427 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:0528 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy