Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM12:22
Kolumba12:25
Warneńska12:27
Belgradzka12:28
Piekarnicza12:30
Siedlce12:34
Skrajna12:35
Zakopiańska12:36
Ciasna
 
12:37
0 min.
 
Paska12:381 min.
 
Powstańców Warszawskich12:403 min.
 
Hucisko12:436 min.
 
Dworzec Główny12:458 min.
 
Plac Solidarności12:4811 min.
 
Stocznia SKM12:5013 min.
 
Stocznia Północna12:5215 min.
 
Twarda12:5316 min.
 
Węzeł Kliniczna12:5417 min.
 
Swojska12:5518 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:5720 min.
 
Mostostal12:5821 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:5922 min.
 
Śnieżna13:0124 min.
 
Marynarki Polskiej13:0326 min.
 
Plac Wolności13:0427 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:0528 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy