Rozkład jazdy na: So., 18.01.2020
Brętowo PKM14:46
Kolumba14:49
Warneńska14:51
Belgradzka14:52
Piekarnicza14:54
Siedlce14:58
Skrajna14:59
Zakopiańska15:00
Ciasna
 
15:01
0 min.
 
Paska15:021 min.
 
Powstańców Warszawskich15:043 min.
 
Hucisko15:076 min.
 
Dworzec Główny15:098 min.
 
Plac Solidarności15:1211 min.
 
Stocznia SKM15:1413 min.
 
Stocznia Północna15:1615 min.
 
Twarda15:1716 min.
 
Węzeł Kliniczna15:1817 min.
 
Swojska15:1918 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:2120 min.
 
Mostostal15:2221 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:2322 min.
 
Śnieżna15:2524 min.
 
Marynarki Polskiej15:2726 min.
 
Plac Wolności15:2827 min.
 
Władysława IV15:3029 min.
 
Nowy Port Góreckiego15:3130 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy