Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Brętowo PKM16:36
Kolumba16:39
Warneńska16:41
Belgradzka16:42
Piekarnicza16:44
Siedlce16:48
Skrajna16:49
Zakopiańska16:50
Ciasna
 
16:51
0 min.
 
Paska16:521 min.
 
Powstańców Warszawskich16:543 min.
 
Hucisko16:576 min.
 
Dworzec Główny16:598 min.
 
Plac Solidarności17:0211 min.
 
Stocznia SKM17:0413 min.
 
Stocznia Północna17:0615 min.
 
Twarda17:0716 min.
 
Węzeł Kliniczna17:0817 min.
 
Swojska17:0918 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:1120 min.
 
Mostostal17:1221 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:1322 min.
 
Śnieżna17:1524 min.
 
Marynarki Polskiej17:1726 min.
 
Plac Wolności17:1827 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:1928 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy