Rozkład jazdy na: Pt., 13.12.2019
Brętowo PKM16:56
Kolumba16:59
Warneńska17:01
Belgradzka17:02
Piekarnicza17:04
Siedlce17:08
Skrajna17:09
Zakopiańska17:10
Ciasna
 
17:11
0 min.
 
Paska17:121 min.
 
Powstańców Warszawskich17:143 min.
 
Hucisko17:176 min.
 
Dworzec Główny17:198 min.
 
Plac Solidarności17:2211 min.
 
Stocznia SKM17:2413 min.
 
Stocznia Północna17:2615 min.
 
Twarda17:2716 min.
 
Węzeł Kliniczna17:2817 min.
 
Swojska17:2918 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:3120 min.
 
Mostostal17:3221 min.
 
Stadion Energa Gdańsk17:3322 min.
 
Śnieżna17:3524 min.
 
Marynarki Polskiej17:3726 min.
 
Plac Wolności17:3827 min.
 
Nowy Port Zajezdnia17:3928 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy