Rozkład jazdy na: Pn., 27.01.2020
Brętowo PKM17:23
Kolumba17:26
Warneńska17:28
Belgradzka17:29
Piekarnicza17:31
Siedlce17:35
Skrajna17:36
Zakopiańska17:37
Ciasna
 
17:38
0 min.
 
Paska17:391 min.
 
Powstańców Warszawskich17:413 min.
 
Hucisko17:446 min.
 
Dworzec Główny17:468 min.
 
Plac Solidarności17:4911 min.
 
Stocznia SKM17:5113 min.
 
Stocznia Północna17:5315 min.
 
Twarda17:5416 min.
 
Węzeł Kliniczna17:5517 min.
 
Swojska17:5618 min.
 
Żaglowa - AmberExpo17:5820 min.
 
Mostostal17:5921 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:0022 min.
 
Śnieżna18:0224 min.
 
Marynarki Polskiej18:0426 min.
 
Plac Wolności18:0527 min.
 
Nowy Port Zajezdnia18:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy