Rozkład jazdy na: So., 25.01.2020
Brętowo PKM18:23
Kolumba18:26
Warneńska18:28
Belgradzka18:29
Piekarnicza18:31
Siedlce18:35
Skrajna18:36
Zakopiańska18:37
Ciasna
 
18:38
0 min.
 
Paska18:391 min.
 
Powstańców Warszawskich18:413 min.
 
Hucisko18:446 min.
 
Dworzec Główny18:468 min.
 
Plac Solidarności18:4911 min.
 
Stocznia SKM18:5113 min.
 
Stocznia Północna18:5315 min.
 
Twarda18:5416 min.
 
Węzeł Kliniczna18:5517 min.
 
Swojska18:5618 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:5820 min.
 
Mostostal18:5921 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:0022 min.
 
Śnieżna19:0224 min.
 
Marynarki Polskiej19:0426 min.
 
Plac Wolności19:0527 min.
 
Nowy Port Zajezdnia19:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy