Rozkład jazdy na: Nd., 19.01.2020
Brętowo PKM06:55
Kolumba06:58
Warneńska07:00
Belgradzka07:01
Piekarnicza07:03
Siedlce07:07
Skrajna07:08
Zakopiańska07:09
Ciasna
 
07:10
0 min.
 
Paska07:111 min.
 
Powstańców Warszawskich07:133 min.
 
Hucisko07:166 min.
 
Dworzec Główny07:188 min.
 
Plac Solidarności07:2111 min.
 
Stocznia SKM07:2313 min.
 
Stocznia Północna07:2515 min.
 
Twarda07:2616 min.
 
Węzeł Kliniczna07:2717 min.
 
Swojska07:2818 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:3020 min.
 
Mostostal07:3121 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:3222 min.
 
Śnieżna07:3424 min.
 
Marynarki Polskiej07:3626 min.
 
Plac Wolności07:3727 min.
 
Władysława IV07:3929 min.
 
Nowy Port Góreckiego07:4030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy